De kweekkarpers doen het goed

terug naar overzicht

Maandag, 20 maart 2017

Zaterdag 18 maart gingen Maikel Dijkshoorn en Bram Maasland op pad om te kijken hoe onze kweekkarpertjes het maken. Een paar lichte pennetjes, een bakkie maden en de nieuwe feederhengel van Bram moesten het gaan doen.Na een uurtje vissen hadden we ongeveer 20 mooie voorns, dus dat liep best lekker. Maar die voorentjes trekken de nieuwe feederhengel van Bram natuurlijk niet krom. Dus gingen we iets dieper vissen en toen was het meteen raak. Bij het aanslaan boog de hengel mooi door en begon de slip te gieren. En ja hoor, de eerste karper lag in het netje. Bram wist de karper stekjes goed te vinden en na 3 uurtjes vissen konden we 10 karpers op de foto zetten, wat een juweeltjes. Goed om te zien dat een aantal karpertjes het gewenste uitzetgewicht al hebben bereikt.We zijn zeer blij dat meneer Bouwman ons de mogelijkheid biedt om het kweek project uit te voeren.
Een trotse meneer Bouwman met een van de kweekkarpers.