Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

De meters van de Moba, doe jij mee om de Ab Zegers trofee?

terug naar overzicht

Donderdag, 10 maart 2016

Verdeeld over drie wedstrijden in het voorjaar en drie wedstrijden in het najaar, organiseert de roofviswedstrijdcommissie zaterdag 19 maart de laatste van de drie voorjaarsroofviswedstrijden.
De wedstrijd van zaterdag 19 maart is een vrije locatie wedstrijd op alle wateren binnen en buiten de eigen verenigingswateren, opgenomen in de landelijke lijst. En iedere lezer weet dat op onze eigen verenigingswater grote snoeken zwemmen van over één meter onder andere in het Mobagat. Dus alle reden voor de echte killers om mee te doen met de roofviswedstrijd, want het is al een hele tijd geleden dan er tijdens de wedstrijden vissen groter dan één meter zijn gevangen.De inschrijvingslocatie is op het woonadres van de commissieleden. Klik hier voor meer informatie over verzamelen en het reglement. Inschrijven is mogelijk vanaf 8.00 uur en de koffie staat klaar. Inschrijven in de schuur van de familie Mooij, Achterveldseweg 28. Als om 8.15 uur de inschrijving gesloten is en de groepjes (van minimaal twee vissers) verdeeld zijn, gaat iedereen de uitdaging aan om de meeste centimeters roofvis te vangen.

Het inschrijfgeld per losse wedstrijd bedraagt € 5,00. Indien u alle wedstrijden in één keer betaalt, bedraagt het totale inschrijfgeld € 15,00. Jeugdleden betalen géén inschrijfgeld. Alleen de leden die in 2016 de leeftijd van 19 jaar bereiken, betalen net als de senioren wel inschrijfgeld. Elke deelnemer zorgt zelf voor een lunchpakket en drinken. De wedstrijd wordt gevist vanaf 8.30 uur en om 16.00 uur dient een ieder terug te zijn op de inschrijflocatie. Ben je lid van HSV Barneveld? Dan kun je aan deze wedstrijd deelnemen. Zit je verlegen om vervoer, van en naar de verzamellocatie, mail dan uiterlijk voor woensdag 20.00 uur naar de wedstrijdcommissie. Wij zullen er alles aan doen om vervoer te regelen. Heb je vragen? Mail dan naar wedstrijdcommissie@hsvbarneveld.nl.

Vriendelijke vissersgroeten van de wedstrijdcommissie