Bouw jij onze kramen op of geef je liever uitleg?

terug naar overzicht

Maandag, 20 maart 2017

Zaterdag 27 mei organiseren wij de Nationale Hengeldag. Op de Koeweide zijn diverse soorten hengelsport te bekijken. Met name de jeugd kan daar kennismaken met de verschillende soorten technieken om een vis(je) aan de kant te krijgen. Wij zijn nog op zoek naar vrijwilligers.


De werkzaamheden variƫren van het opbouwen van de pipowagen, marktkramen, enzovoorts. Daarnaast zoeken we mensen die de catering willen verzorgen of die uitleg willen geven over de witvis-, roofvis- of karperstand. Ook vissers zijn van harte welkom, want dan kan de jeugd komen kijken. Tot slot kunnen we aan het eind van de dag hulp gebruiken bij het opruimen.Het evenement start om 10.00 uur en duurt tot 16.00 uur. Ook als je een paar uurtjes kan komen helpen, hopen we op je aanmelding. Aanmelden kan bij onze secretaris Maikel Dijkshoorn via secretariaat@hsvbarneveld.nl. We kijken uit naar een mooie dag!