Sensas Demo Dag bij Hengelsportcentrum Nijkerk

terug naar overzicht

Woensdag, 29 november 2017

Aanstaande vrijdag is een dag om te onthouden. Van 13.00 tot 20.00 uur staat de winkel van Hengelsport Centrum Nijkerk volledig in het teken van de Sensas Demo Dag.Tijdens die dag zal Eric van Otterloo de nieuwe Sensascollectie, o.a. alle nieuwe vaste hengels van 2018, laten zien en kun je antwoord krijgen op al je (Sensas)vragen. Ook zal 25-voudig international en voormalig vice-wereldkampioen John Savelkoul aanwezig zijn! Natuurlijk geven ook de mannen van HCN Nijkerk-Sensas karperteam acte de presence.Alsof dat nog niet genoeg is, zijn er die dag ook speciale kortingen van toepassing op het Sensasassortiment en kun je voor scherpe prijzen Sensas vaste hengels aanschaffen!

Hengelsport Centrum Nijkerk is gevestigd op het nieuwe adres aan de Watergoorweg 51C in Nijkerk