100 kilo brasem op de Koeweide

terug naar overzicht

Zondag, 28 januari 2018

Vrijdag 26 januari is er ruim 100 kilo brasem uitgezet op de Koeweide. Maikel Dijkshoorn, onze secretaris, en Gert van de Kraats van Visstandbeheer waren aanwezig om Chefke van Viskwekerij van de Put uit Belgiƫ te ontvangen.De brasems hebben een gemiddeld gewicht van 1,5 tot 2 kilo, ongeveer 60 stuks. Onder het toeziend oog van drie aalscholvers werden de vissen uitgezet. Dit is maar weer de bevestiging dat het uitzetten van ruisvoorn en blankvoorn echt geen zin heeft en de keuze voor grote brasens onze witvissers blij gaat maken. Dus zowel voor de junior als senior witvissers: pak jullie hengel en op naar de Koeweide. Daarbij zouden wij het leuk vinden als jullie de vangstfoto's van deze bronzen kanjers aan ons terug melden via secretariaat@hsvbarneveld.nl.