Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Tweede klusdag Moba

terug naar overzicht

Donderdag, 27 september 2018

Zoals je al hebt kunnen lezen in de Verenigingslijst van viswateren 2018 ben je als nachtpashouder van de Grote Veenderplas verplicht om tenminste één onderhouddag aanwezig te zijn per kalenderjaar, conform A.L.V. 2006.Mocht je zonder geldige reden niet aanwezig zijn op één van de twee klusdagen en heb je jezelf niet afgemeld bij Patrick_heuvel@hotmail.com, dan komt je nachtvispas voor 2019 te vervallen.

Datum:

Zaterdag 27 oktober 2018

Tijd:
09.00 uur beginnen met een kopje koffie

Wat moet er gebeuren:
Stekverbetering, snoeien, afval opruimen, paden en stekken snoeien, enz. Deze dag zijn er ook diverse mensen van de Visstand Beheer Commissie die jullie alles over het bestand op Moba kunnen vertellen.

Meenemen:
Het is slim om een paar werkhandschoenen mee te nemen en een paar stevige schoenen aan te trekken. Breng bij voorkeur ook een snoei- en of heggenschaar, zaag, bats, laarzen, lieslaarzen/waadpak mee.

Goed om te weten:
Er wordt voor een broodje en een drankje gezorgd.