Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Marco Spelt en Dante ter Rahe winnaar Witvis Koppelwedstrijd

terug naar overzicht

Dinsdag, 18 juni 2019

Zaterdagochtend 15 juni jl. is de BKV Witvis Koppelwedstrijd gevist. Tien deelnemers, gewapend met regenpakken en paraplus, meldden zich om 7.00 uur bij de inschrijving. De verwachtingen voor een goede vangst waren niet hoog. Dat veranderde snel toen om 8.00 uur het fluitsignaal ging.


De vangst was goed, er werd veel voorn gevangen. Ook werden er een aantal zeelten gevangen die laatst uitgezet zijn. We kunnen op een geslaagde wedstrijd terug kijken en BKV bedanken voor de sponsoring van deze wedstrijd.

De uitslag

DeelnemersGewicht
 Marco Spelt en Dante ter Rahe  4140 gram
 Erik van Schoonhoven en Benjamin van Asselt  2343 gram
 Adriaan Spelt en Nathan Spelt  2108 gram
 Wim Grotenbreg en Rubben van Asselt  1709 gram
 Jan van Vulpen en Daan van Vulpen  1196 gram