Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Verschillende evenementen in de schijnwerpers

terug naar overzicht

Woensdag, 28 augustus 2019

Sportvisserij MidWest Nederland bracht verschillende evenementen, waaronder diverse wedstrijden, onder onze aandacht. Graag zetten we deze evenementen extra in de schijnwerpers via onze website en Facebookpagina.

Het gaat om de volgende evenementen:

1 september Voorselectie NK Baarsvissen regio West

7 september Clubkampioenschappen

8 september Voorselectie NK Baarsvissen regio Noord

14 september 1e wedstrijd Jeugdcompetitie baarsvissen (totaal 3 wedstrijden)

15 september Federatief Kampioenschap Streetfishing

21 september Youth Challenge

27 september Opruimactie Zuidpier IJmuiden

5 oktober NK Baars individueel

6 oktober Open kampioenschap zeevissen

10 november NK Baars voor korpsen

Twee van deze activiteiten willen wij graag uitlichten. Allereerst de clubkampioenschappen op zaterdag 7 september aanstaande. Teams van verenigingen, bestaande uit minimaal 5 leden, vissen tegen elkaar. Doel: eeuwige roem, een flinke trofee, een teamprijs en misschien wel het belangrijkste; een reuze gezellige dag met een hapje en drankje na afloop. Doet er ook een team van uw vereniging mee? Deelname is gratis en aanmelden kan door de namen van de deelnemers van uw vereniging te mailen naar wedstrijden@smwn.nl

Het allereerste federatief kampioenschap streetfishing vindt plaats op zondag 15 september 2019. Deze koppelwedstrijd wordt vervist in en rond de binnenstad van Utrecht. We trachten een grote wedstrijd neer te zetten met veel deelnemers (maximaal 50 koppels), aan de prijzen zal het niet liggen! Het inschrijfgeld bedraagt 30 euro per koppel dat geheel in de prijzenpot zal gaan. Inschrijven kan tot 10 september a.s. via onze website onder het kopje wedstrijden -> streetfishing 2019