Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Afsluiting 2019 met mooie visuitzetting

terug naar overzicht

Vrijdag, 27 december 2019

Zaterdag 21 december heeft HSV Barneveld weer een mooie visuitzetting gedaan.

Grote Veenderplas:
Op de Grote Veenderplas zijn 28 snoeken uitgezet tot 80 cm. De Grote Veenderplas is een mooi water om grote snoek voort te brengen. Zeker in de winter zien we regelmatig snoekvissers om de plas en we hopen dat we met deze uitzet wat meer roofvissers rondom de plas gaan zien.

Leertouwer:
Op Leertouwer zijn 15 prachtige edelschubs uitgezet van 3 tot 5 kg. Tevens hebben we 8 (volschubs en zwaar beschubte spiegels) uitgezet. Zoals je op de foto kan zien, zitten er een paar juweeltjes bij.

De Kromme Akker Voorthuizen:
Tijdens de ALV van mei werd ons de vraag gesteld of er nog vis werd uitgezet in Voorthuizen. We hebben onze visstand beheer commissie hier een plan voor laten maken en we hebben het volgende uitgezet: 60 mooie zeelten en 137 kruiskarpers die zowel onze witvissers als karpervissers een mooie dril zullen bezorgen.

We hebben ook dit keer de visuitzetting op beeld vastgelegd. Bekijk hier de foto's van de visuitzetting.

Namens het bestuur van HSV Barneveld wensen we onze leden een mooie vangst.